a

ERZİNCAN'DA OTO EKSPERTİZİN TEK ADRESİ

TEL: 0(446) 226 12 24
CEP: 0(546) 439 43 58

info@erzincancomputest.com
YENİ SANAYİ SİTESİ, 2. SOKAK, NO:35 MERKEZ/ERZİNCAN

BİZİ INSTAGRAM'DAN TAKİP EDİN!

Pazartesi - Cumartesi 08:00 - 20:00

PAZAR - TALEP DAHİLİNDE AÇILABİLİR

0(446)2261224 - 0(546) 4394358

info@erzincancomputest.com

Yeni Sanayi Sitesi

2. Sokak, No:35

Bizi Takip Edin

Akü Testi

Araç hasar ve değer tespiti için yaptırılan ve en net sonuçları sizlere gösteren hizmet için Erzincan’da başka bir yer aramanıza gerek kalmayacak. Deneyimli kadrosunun yanına güvenilir oto ekspertiz hizmetini ekleyen bizimle kısa sürede beklediğiniz sonuçları alabilirsiniz. Otomobil piyasasında ölçümleme güvenilirliği elde etmiş ve TÜV belgeli işler için bir an önce iletişime geçebilir ve arabanız için hemen randevunuzu alabilirsiniz. Kaza ve arıza durumlarını hem donanımlı tekniksel cihazlar, hem de robotlar ile yaptığımızı da anlayabilirsiniz.

Akü Hizmeti İçinde Bizi Seçin

Arabaların çalışmasının önemli unsurlarından olan akü güç seviyesini kontrol etmeniz gerektiğinde de en güvenilir şekilde bunu yaptığımızdan emin olabilirsiniz. Her marka ve model otomobiller için oldukça kısa sürede en doğru akü ölçümü yapıp sizlere detaylı sonuç raporunu sağlamaktayız. Eğer Erzincan’da bu noktada rakipsiz bir yer arıyorsanız bizi seçerek doğru bir karar vermiş olduğunuzu da bizzat görebilirsiniz.

En Hesaplı Test Ücretleri Sizi Bekliyor

Firmamızın ayrıcalık kıldığı ve müşterilerini mutlu ettiği en önemli unsur ise tabi ki fiyat politikasıdır. Artık ekspertiz, akü testi ve diğer yardımcı olduğumuz hizmetlerimiz için en makul paraları ödeme şansını yakalayabilirsiniz. Bankaların kredi kartları için taksit avantajlarını da sitemizde öğrenebilirsiniz.

İletişim formunu doldurarak size geri dönüş yapmamızı sağlayacağınız gibi dilerseniz telefon hattımız üzerinden de gün boyu temas kurarak gerekli bilgileri müşteri temsilcimizden hemen alabilirsiniz.