a

ERZİNCAN'DA OTO EKSPERTİZİN TEK ADRESİ

TEL: 0(446) 226 12 24
CEP: 0(546) 439 43 58

info@erzincancomputest.com
YENİ SANAYİ SİTESİ, 2. SOKAK, NO:35 MERKEZ/ERZİNCAN

BİZİ INSTAGRAM'DAN TAKİP EDİN!

Pazartesi - Cumartesi 08:00 - 20:00

PAZAR - TALEP DAHİLİNDE AÇILABİLİR

0(446)2261224 - 0(546) 4394358

info@erzincancomputest.com

Yeni Sanayi Sitesi

2. Sokak, No:35

Bizi Takip Edin
Erzincan Oto Ekspertiz | Erzincan Computest  >  Hizmetlerimiz   >  Arıza Tespit (OBD Cihazıyla)

Arıza Tespit (OBD Cihazıyla)

Oto Ekspertiz Hizmetinin Avantajları :

Son yıllarda önemi gittikçe artan ve ikinci el araç alımlarının sorunsuz bir şekilde yapılmasına imkan sağlayan oto ekspertiz firmaları, alıcı ve satıcılar için oldukça önemli avantajlar sağlamaktadır. Oto ekspertiz hizmetlerinde ikinci el otomobillerin arızasının olup olmadığı, motorun ne durumda olduğu, mevcut kazaların gerçeği yansıtıp yansıtmadığı gibi detaylı tüm incelemeler yapılır ve buna karşılık alıcı gönül rahatlığı ile istemiş olduğu gibi bir araca sahip olma imkanı elde edebilir.
Araç arıza tespit hizmetleri farklı paket seçenekleri ile birlikte sizlere sunulmaktadır. Böylece ihtiyacınıza en uygun ekspertiz hizmetinden ekonomik fiyat seçenekleri ile birlikte faydalanabilirsiniz.

Günümüzün modern dünyasında artık neredeyse bir zorunluluk haline gelen ve ikinci el araç alımlarındaki mağduriyeti ortadan kaldıran oto ekspertiz firmaları, % 100 güvenilir raporlar hazırlayarak sizlere teslim etmektedir.

Erzincan Oto Ekspertiz Firması :

Sektörün ihtiyaçlarını yakından takip eden ve tüm talepleri en kısa sürede karşılamayı başaran Erzincan computest, uzman ekibi ile birlikte sizlere gereksiz zaman kaybı yaşatmadan araçlardaki tüm arızaları ve sorunları detaylı olarak raporlamaktadır.

Araçları makineye bağlayıp elektronik test uygulaması ile arıza tespiti gerçekleştiren firma, yalnızca alıcının değil satıcının da beklentilerini karşılamaktadır.

İkinci el alımlarında gereksiz mağduriyet yaşanmasının önüne geçen ve araçtaki tüm kusurları ortaya çıkartan Erzincan oto ekspertiz firması, bu konuda sektördeki tüm yenilikleri yakından takip ederek sizlere kusursuz hizmetler sunmaktadır.