a

ERZİNCAN'DA OTO EKSPERTİZİN TEK ADRESİ

TEL: 0(446) 226 12 24
CEP: 0(546) 439 43 58

info@erzincancomputest.com
YENİ SANAYİ SİTESİ, 2. SOKAK, NO:35 MERKEZ/ERZİNCAN

BİZİ INSTAGRAM'DAN TAKİP EDİN!

Pazartesi - Cumartesi 08:00 - 20:00

PAZAR - TALEP DAHİLİNDE AÇILABİLİR

0(446)2261224 - 0(546) 4394358

info@erzincancomputest.com

Yeni Sanayi Sitesi

2. Sokak, No:35

Bizi Takip Edin

Fren Testi

2. El araç alıp satarken insanların mağduriyetini önleyen ve yaşanan maddi kayıpları ortadan kaldıran oto ekspertiz firmaları, araçları baştan aşağı en ince detayına kadar incelemektedir. Araçlarda var olan kusurlar gizlenmiş dahi olsa, iyi bir ekspertiz firması araçların mevcut tüm kazalarını ve sorunlarını ortaya çıkartmaktadır.

Profesyonel bir ekip ile birlikte hizmet veren Erzincan oto ekspertiz firması, en kısa sürede raporu hazırlayıp teslim etmekte ve tamamen güvenilir olan sonuçlar vermektedir. İstediğiniz her yerden gönül rahatlığı ile araç alımı yapabilmenizi sağlayan Erzincan oto ekspertiz hizmetleri, ikinci el araç alacakları korumak adına büyük bir titizlikle gerçekleştirilmektedir.

Erzincan Computest Hizmeti :

Arabaları cihazlara bağlayarak en hızlı şekilde var olan sorunları ortaya çıkartan Erzincan computest hizmetleri, en düşük maliyetler ile gerçekleştirilmektedir. Aracın hangi durumda olduğunu hemen öğrenmenizi sağlayan ve size gereksiz yere zamandan kaybettirmeden istediğiniz gibi özelliklere sahip olan ikinci el otomobili satın alma şansı sunuyor.

Erzincan Computest Fren Testi :

Araçlarda hayati bir öneme sahip olan frenler, ekspertiz yaptırmak için de en önemli sebeplerden biridir. Modern fren test cihazları kullanılarak gerçekleştirilen fren testi işleminde frenle ilgili tüm sorunlar tespit edilmektedir.

Sorun varsa eğer çıkartılan raporda detaylı bir şekilde ve grafikler halinde gösterilir. Siz de hem güvenliğiniz hem de konforunuz için ikinci el araç alışlarında Erzincan oto ekspertiz hizmetlerinden mutlaka faydalanın.