a

ERZİNCAN'DA OTO EKSPERTİZİN TEK ADRESİ

TEL: 0(446) 226 12 24
CEP: 0(546) 439 43 58

info@erzincancomputest.com
YENİ SANAYİ SİTESİ, 2. SOKAK, NO:35 MERKEZ/ERZİNCAN

BİZİ INSTAGRAM'DAN TAKİP EDİN!

Pazartesi - Cumartesi 08:00 - 20:00

PAZAR - TALEP DAHİLİNDE AÇILABİLİR

0(446)2261224 - 0(546) 4394358

info@erzincancomputest.com

Yeni Sanayi Sitesi

2. Sokak, No:35

Bizi Takip Edin

Mekanik Kontrol

Oto Ekspertiz Hizmetinin Gerekliliği :

2. el araç almak isteyenlerin mağduriyet yaşamalarına engel olmak adına sunulan ve aracın detaylı bir şekilde kontrolünün yapıldığı oto ekspertiz hizmetleri, bu konuda uzman olan kişiler tarafından gerçekleştirilmekte ve güvenilir sonuçlar elde edilmektedir.

Teknolojinin tüm yenilikleri kullanılarak gerçekleştirilen oto ekspertiz hizmetleri, 2. el araç almak isteyenler için en önemli güvencelerden biridir. Araçlardaki tüm hasar kayıtlarını kontrol eden ve kayıtlara geçmeyen kazaların dahi ortaya çıkmasını sağlayan oto ekspertiz firmaları, ileride gereksiz sorunlar ile karşı karşıya kalmanızı önler ve güven içinde aracınızı kullanmanızı sağlar.

Erzincan Oto Ekspertiz Hizmeti :

Sahip olduğu deneyim ve profesyonel kadro ile birlikte 2. el araç alacak olanlar için hizmet veren Erzincan oto ekspertiz firması, zaman ve para kaybı yaşamadan istediğiniz özellikte araca sahip olmanızı sağlıyor.

En modern teknoloji ile üretilmiş olan makinelere araçların bağlanması ile tüm sorunların ortaya çıkmasını sağlayan Erzincan Computest firması, elde etmiş olduğu raporu anında sizlerle paylaşmaktadır. Piyasanın tüm isteklerine yanıt veren ve yaptığı mekanik kontrol ile aracın tüm sorunlarını detaylı olarak ortaya koyan Erzincan ekspertiz firması, vermiş olduğu güvenilir sonuçlar ile müşterilerinin beklentilerini tam olarak karşılamaktadır.

Siz de ikinci el araç alışlarını içiniz rahat bir şekilde gerçekleştirmek istiyorsanız eğer Erzincan oto ekspertiz firmasının sunmuş olduğu bu ayrıcalıklı hizmetlerden faydalanın ve sonrasında gereksiz sorunlar ile karşı karşıya kalmayın.