a

ERZİNCAN'DA OTO EKSPERTİZİN TEK ADRESİ

TEL: 0(446) 226 12 24
CEP: 0(546) 439 43 58

info@erzincancomputest.com
YENİ SANAYİ SİTESİ, 2. SOKAK, NO:35 MERKEZ/ERZİNCAN

BİZİ INSTAGRAM'DAN TAKİP EDİN!

Pazartesi - Cumartesi 08:00 - 20:00

PAZAR - TALEP DAHİLİNDE AÇILABİLİR

0(446)2261224 - 0(546) 4394358

info@erzincancomputest.com

Yeni Sanayi Sitesi

2. Sokak, No:35

Bizi Takip Edin
Erzincan Oto Ekspertiz | Erzincan Computest  >  Hizmetlerimiz   >  Motor Performans Ölçümü (Dinamometre)

Motor Performans Ölçümü (Dinamometre)

İkinci el araç almadan ya da satmadan önce güvenilir bir tercih olduğunu belirlemek adına kapsamlı muayeneden geçirmek önemlidir. Arıza, kaza, boya gibi noktaların tespiti bunun için mühimdir. Dyno ekspertiz işlerinde şehrin tek firması olan bizim sayemizde artık hemen bir hizmeti alabilir ve çok uygun rakamlardan başlayan fiyatlarla isteklerinize son verebilirsiniz. Bünyemizde detaylı bir analiz ve raporlama ile motor güç ölçümü testini de anında yaptırabilir ve sonucu alabilirsiniz.

Genel Performans Testi

Aracın yürüyeni, diğer tüm parçaları ve genel itibari ile ortaya koyduğu verimlilik puanını da tespit edebilirsiniz. Ekibimiz ve sahip olduğumuz cihazlarımız kısa zaman diliminde performans testi yapmakta ve sonuçlarını da size vermektedir. Böylece satın almak istediğiniz bir araç hakkında aklınızda herhangi bir soru işareti kalmadan karar vermeyi de başarabilirsiniz.

İlerleyen dönemlerde size masraf açması muhtemel durumları söz konusu ise yetkili çalışanlarımızın bu hususta da size açık ve net bilgiler vereceğini unutmamalısınız.

Oto Ekspertiz İçin Arayın ve Randevu Alın

Mesai saatlerimiz içerisinde herhangi bir mağduriyet yaşamamanız adına sizden isteğimiz bizi aramanız olmaktadır. Böylece aksaklık yaşamadan Erzincan oto ekspertiz sürecini geride bırakabilirsiniz. Adresimiz ya da bulunduğunuz yere gelerek de bu servis desteğini verdiğimizin de altını çizelim. Artık şehrin muhtelif noktaları da dahil aynı gün içerisinde işlerinize son vermenin bizim işimiz olduğunu anlayacaksınız. Bize ulaşın ve seçkin bir hizmetin kapısını ardına kadar açın.