a

ERZİNCAN'DA OTO EKSPERTİZİN TEK ADRESİ

TEL: 0(446) 226 12 24
CEP: 0(546) 439 43 58

info@erzincancomputest.com
YENİ SANAYİ SİTESİ, 2. SOKAK, NO:35 MERKEZ/ERZİNCAN

BİZİ INSTAGRAM'DAN TAKİP EDİN!

Pazartesi - Cumartesi 08:00 - 20:00

PAZAR - TALEP DAHİLİNDE AÇILABİLİR

0(446)2261224 - 0(546) 4394358

info@erzincancomputest.com

Yeni Sanayi Sitesi

2. Sokak, No:35

Bizi Takip Edin

Süspansiyon Testi

Süspansiyon Testi

Araç bakımı sürücü güvenliği ve konforlu bir yolculuk için ihmal edilmemesi gerekir. Bu neden ile aracın belli dönemlerde bakımı işinin uzmanları tarafından yapılmalıdır. Erzincan oto ekspertiz hizmeti veren firmamız yılların verdiği deneyim ile araç bakımı sektöründe hizmet veriyoruz.

Süspansiyon Test Hizmeti

Firmamızda süspansiyon test hizmetlerinden aracın genel bakımına kadar pek çok hizmetten yararlanabilirsiniz. Süspansiyon test uygulaması ile yol güvenliğinizi garanti altına alabilirsiniz. Yol tutuşunu sağlayan en önemli parçalardan biri olan süspansiyon zaman içerisinde direncini kaybedebilir. Bu durumda aracın dengesinde bozulma yaşanacağı gibi kasis ya da çukurlarda da yaylanma istenilen düzeyde değildir. Bu da yol tutuşunu sıkıntıya sokacaktır. Bu gibi problemler süspansiyon test uygulaması ile kısa bir süre içerisinde çözümlenebilir.

Amortisör Test Hizmeti

Amortisörler sürücünün özellikle bozuk yollarda direksiyon hakimiyetini kolay sağlayabilmesi için yayların salınımını azaltmaya yarar. Eğer ki amortisör de herhangi bir problem var ise bu durum kendini genellikle yol tutuşundaki bozulma ve aracın savrulması ile belli eder. Süspansiyon sisteminin önemli bir parçası olan amortisörler arızalandığında bakımı yapılmaz ise oldukça ciddi problemler söz konusu olabilir. Araçta normalin dışında oluşan bir durum söz konusu olduğunda basit bir amortisör testi ile problemin ne olduğu anlaşılarak gerekli müdahale yapılır.

Bahsi geçen hizmetler ve daha fazlası için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sektörde başarılı ve uzman bir kadro ile çalışmalarımızı devam ettiriyoruz.