a

ERZİNCAN'DA OTO EKSPERTİZİN TEK ADRESİ

TEL: 0(446) 226 12 24
CEP: 0(546) 439 43 58

info@erzincancomputest.com
YENİ SANAYİ SİTESİ, 2. SOKAK, NO:35 MERKEZ/ERZİNCAN

BİZİ INSTAGRAM'DAN TAKİP EDİN!

Pazartesi - Cumartesi 08:00 - 20:00

PAZAR - TALEP DAHİLİNDE AÇILABİLİR

0(446)2261224 - 0(546) 4394358

info@erzincancomputest.com

Yeni Sanayi Sitesi

2. Sokak, No:35

Bizi Takip Edin
Erzincan Oto Ekspertiz | Erzincan Computest  >  Hizmetlerimiz   >  Tüv Muayene Öncesi Test

Tüv Muayene Öncesi Test

Tüv muayene öncesi testi hakkında

Araç sahiplerinin ihtiyaç duyduğu tüv muayene öncesi test hizmeti sayesinde, araç alımı öncesinde öğrenilmek istenen tüm bilgilerin elde edilebilmesi için profesyonelce sunulan bir hizmettir.

Hizmetler hakkında

Araçlarla ilgili oluşabilecek sorunları çözüme kavuşturmak amaçlı hizmet kalitesinin benimsenmesiyle, olabilecek en kısa sürede tüm soruların cevapları bulunmaktadır. Motor ve motor kısmında yapılan kontroller, elektronik test aşamaları, yanal kayma kontrolü, süspansiyon kontrolünün yapılması, fren testi uygulaması, muayene öncesi test gibi hizmetler özenli ve dikkatli şekilde gerçekleştirilmektedir. Muayene testinde yapılan kontroller arasında fren, direksiyon, görüş açıları ve koşulları, aydınlatma aksesuarları, egzoz ve yangın için gerekli tertibatların kontrolü başlangıçta yer alan işlemlerdir. Bu nedenle bu adımlarla ilerlenerek tüv muayene öncesi test adımlarıyla hepsi Erzincan oto ekspertiz firmamızda tek tek kontrol edilir.

Ayrıca trafikte sağlıklı şekilde ilerleyebilmek için imkan sağlayan sinyal lambaları daima önem sıralamasında üst seviyelerdedir. Sis farları ise, görüş alanı kısıtlanan hava koşullarında sürücülerin en büyük yardımcısıdır. Bu yüzden tüv muayene öncesi test işlemlerinde sis farları kontrolü de gerçekleştirilir. Bunların dışında gösterge panolarının kontrolü, iç ve dış aydınlatmalar, kilit sistemleri ve cam mekanizmaları mutlaka kontrolden geçirilir. Son olarak da lastiklerle ilgili kontroller yapılarak detaylı inceleme ve kontrol işlemleri tamamlanmış olur. Alınacak araçla ilgili herhangi bir soru işareti olmaması ve güvenli şekilde araç satın alma işlemleri gerçekleştirilmek isteniyorsa, işin ehli ve uzman kişilerden hizmet alınması her zaman doğru bir karar olacaktır.