a

ERZİNCAN'DA OTO EKSPERTİZİN TEK ADRESİ

TEL: 0(446) 226 12 24
CEP: 0(546) 439 43 58

info@erzincancomputest.com
YENİ SANAYİ SİTESİ, 2. SOKAK, NO:35 MERKEZ/ERZİNCAN

BİZİ INSTAGRAM'DAN TAKİP EDİN!

Pazartesi - Cumartesi 08:00 - 20:00

PAZAR - TALEP DAHİLİNDE AÇILABİLİR

0(446)2261224 - 0(546) 4394358

info@erzincancomputest.com

Yeni Sanayi Sitesi

2. Sokak, No:35

Bizi Takip Edin
Erzincan Oto Ekspertiz | Erzincan Computest  >  VİZYONUMUZ VE MİSYONUMUZ

 

Oto ekspertiz ikinci el arabanın alım satımı ile birlikte giderek canlanan bir sektör haline geldi. 2. el araba almak isteyen herkesin gelip tüm arıza tespitlerini ve bakımlarını rapor halinde alabileceği Erzincan oto ekspertiz hizmetlerine müşteri memnuniyetini ön planda tutarak devam ediyor.

Vizyonumuz ve Misyonumuz

2. el araba alım satımında gerek alıcı gerek satıcı için vizyonumuz ve misyonumuz mutlu ve karlı olarak yanımızdan ayrılmasıdır. Sıfır risk ve hata payı ile ikinci el arabaların iç ve dış bakımları ve arıza tespitleri sorunsuz olarak yapılmaktadır. Bu sayede araba satın almak isteyen herkese tam teşekküllü bir rapor verilmekte ve talep doğrultusunda tespit edilen arızalar ekspertiz hizmetlerimizde giderilmektedir.

Tamamen işinde uzman ve profesyonel bir ekip tarafından yapılan işlemler sonunda size bir araba raporu verilmektedir. Bu sayede sizin ilk gözle göremeyeceğiniz tüm sorunlar tarafımızca tespit edilip size sunulmaktadır. Bu sayede araba gibi çok kapsamlı bir alışverişte sıfır kötü sürprizle yolunuza devam edebilirsiniz.

Hizmetlerimiz Neler?

İç ve dış ekspertizi araçların tüm birimleri ve üniteleri incelenmekte ve özel cihazlarla araştırılmaktadır. Örneğin fren ve balans ayarları oto ekspertimizde bulunan özel araçlarla test edilmekte ve gerek görüldüğü takdirde onarımı yapılmaktadır.

Araçlar için çok ciddi sorunlara gebe olan boya ve kaporta alanlarında da tamamen uzman ellerle kontroller yapılmakta ve özel incelemeler sonucuna boya alanında çizikler ve boya eskimeleri tespit edilmektedir. Bunun sonucunda 2. el arabanın kontrollü bir şekilde değişimi ve boya yenilemesi yapılmaktadır. Aynı şekilde kaportada meydana gelen asgari ya da azami sorunlar da sıfıra indirilerek raporda sunulmaktadır.

Hizmetlerimiz arasında motorun performans testi de yapılmaktadır. Aracın sürüşe ne kadar hazır olduğu ve motorun ne durumda olduğu gibi kafalarda soru işareti bırakan her sorun tarafımızca çözüme ulaştırılmaktadır.

Arabalarda sıklıkla görülen rot ayarı kaçmaları da bir kilometrelik deneme sürüşlerinde tespit edilmekte ve herhangi bir kazaya sebep vermeden önce ekibimiz tarafından düzeltilmekte.

En sonunda size sunulan ekspertiz raporu ile sonuca ulaşıyoruz. Erzincan oto ekspertiz olarak 2. el araba alımı satımında olan herkesi Erzincan Computest’e bekliyoruz.