a

ERZİNCAN'DA OTO EKSPERTİZİN TEK ADRESİ

TEL: 0(446) 226 12 24
CEP: 0(546) 439 43 58

info@erzincancomputest.com
YENİ SANAYİ SİTESİ, 2. SOKAK, NO:35 MERKEZ/ERZİNCAN

BİZİ INSTAGRAM'DAN TAKİP EDİN!

Pazartesi - Cumartesi 08:00 - 20:00

PAZAR - TALEP DAHİLİNDE AÇILABİLİR

0(446)2261224 - 0(546) 4394358

info@erzincancomputest.com

Yeni Sanayi Sitesi

2. Sokak, No:35

Bizi Takip Edin

Yanal Kayma

Oto Ekspertiz Hizmetlerinin 2. El Araç Alımındaki Önemi :

2. el araçlarda var olan tüm hasar ya da sorunların tespit edilebilmesi adına yapılan işlemlerin tümüne oto ekspertiz adı verilmektedir. Oto ekspertiz hizmetlerinde ilk olarak araç bir ön incelemeye alınır ve bu test parkurundan geçtikten sonra diğer aşamalara alınır. Gerçekleştirilen tüm bu aşamaların sonrasında sizlere detaylı bir rapor çıkartılır ve bu rapor sayesinde siz de aracın tüm kusurlarını ya da hasarını öğrenme şansı elde edebilirsiniz. Oto ekspertiz hizmetleri her marka ve modeldeki araçlar için gerçekleştirilebilmektedir.

Profesyonel Erzincan Oto Ekspertiz Hizmetleri :

En teknolojik ekipmanlar ve profesyonel bir ekip eşliğinde hizmet sunan Erzincan oto ekspertiz firması, sektörün ihtiyaçlarını yakından takip ederek müşteri beklentilerine her zaman en iyi yanıtı vermektedir. En tarafsız ve en doğru sonuçları alabilmeniz için büyük bir özveri ile çalışmalarını sürdüren firma, araç alım ve satımını hem daha hızlı hem de daha güvenilir bir biçimde yerine getirmenize olanak sağlıyor.

En modern test cihazları kullanılarak gerçekleştirilen Erzincan computest hizmetleri, araçları en ince ayrıntısına kadar incelemekte ve satın almak istediğiniz araç ile ilgili kafanızdaki tüm soru işaretlerini ortadan kaldırmaktadır.

Sizlere daha güvenli bir sürüş imkanı sağlamak adına aracın yanal kayma testini de profesyonelce yerine getiren Erzincan oto ekspertiz ekibi, aracın rot ayarlarını kontrol etmekte ve yanal kayma hızını tespit etmektedir.